top of page

Kodėl verta?

Kas tai yra?

Digital signage yra terminas, naudojamas apibūdinti skaitmeninius ekranus, kurių paskirtis yra žmonių informavimas, praeivių dėmesio patraukimas ar darbuotojų motyvavimas. Kiekvieną dieną vis daugiau įmonių, valstybinių institucijų ar mokymo įstaigų randa naujus būdus pritaikyti šią technologiją. Šių ekranų funkcionalumas yra ribojamas tik Jūsų vaizduotės.

 

 

Kodėl man to reikia?

 

Su Digital Signage pagalba yra įmanoma net tik informuoti ar patraukti žmonių dėmesį, pasitelkiant kūrybingą, dinamišką ir ryškų turinį, bet ir tai padaryti momentaliai ir patikimai. Viskas gali būti atliekama realiu laiku – tai yra modernus komunikacijos sprendimas Jūsų įmonėje.

 

 

Ką galima rodyti?

 

Digital signage ekranuose vaizduojamas turinys visiškai priklauso nuo Jūsų poreikių – Tai gali būti dinamiški, įtraukiantys ir įsimenami vaizdo klipai, grafikai, prezentacijos,, orų ar akcijos biržų pranešimai, perspėjimai, internetiniai puslapiai, konkursai, reklamos ir kita. Tai yra investicija į ateitį.

 

 

Ar visi ekranai turi transliuoti tokį patį turinį?

 

Ne - kiekvienas ekranas tinkle gali rodyti skirtingą turinį. Priklausomai nuo tokių faktorių kaip: vietos, kurioje ekranas yra pakabintas, demografijos, į kurią yra taikomasi bei kitų keliamų tikslų, ekranuose transliuojamas turinys gali būti pritaikytas prie esamos padėties.

 

 

Ar tai nereikalauja ilgo mokymosi proceso? Kiek tai kainuoja?

 

Kainos mūsų įmonėje yra lanksčios – priklausomos nuo kiekvienos situacijos. Įmonėms, kurios sugalvoja įsirengti digital signage ekranus, mes teikiame visą paketą paslaugų nuo konsultacijos bei įrengimo, iki turinio kūrimo ir administravimo. Tačiau yra paliekama galimybė „įstoti“ į procesą bet kurioje fazėje, pavyzdžiui, Jums jau turint administruojamą ekranų tinklą, mes galime prisidėti prie įmonės sėkmės kurdami dinamišką, dėmesį pritraukiantį turinį.

 

 

Kokias kitas paslaugas jūs teikiate?

 

B2Screen agentūra valdo dar du projektus – Sveikatos ekranai bei B2Screen Business. Pastarasis projektas yra reklaminių ekranų tinklas verslo centruose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje, kiekvieną dieną pasiekiantis aukštas pajamas uždirbančių žmonių auditoriją. Sveikatos ekranai yra didžiausiose Lietuvos gydymo įstaigose įrengtas reklaminių ekranų tinklas per mėnesį pasiekiantis virš 150 000 unikalių kontaktų.

bottom of page