B2Screen komanda - ISE 2016 parodoje


B2Screen komanda neseniai grįžo iš Amsterdamo, kuriame vyko viena iš didžiausių pasaulyje elektronikos ir technikos parodų – ISE 2016. Šiais metais parodoje susirinko virš 60 000 lankytojų, kurie galėjo pamatyti elektronikos, garso, vaizdo bei kitus sprendimus, pritaikomus gyvenamosiose patalpose, biuruose, parduotuvėse ir komunikacijoje.

Tokio masto parodoje veidrodiniai ekranai ar 4K rezoliucija nublanko prieš tokias naujoves kaip televizoriai transliuojantys 3D vaizdą be poreikio turėti specialius akinius. Taip pat įspūdį paliko lenkti, banguoti, dvipusiai ekranai, kurie yra vos poros centimetrų storio! Mano minėti veidrodiniai ekranai šiais metais neatsilaikė prieš Samsung bei poros kitų kompanijų pristatytus permatomus ekranus, o 4K rezoliucija lenkėsi prieš nuostabų vaizdą sukuriančius 8K ekranus.


Mūsų komandai tai buvo puiki proga užmegzti kontaktus su įvairiais užsienio tiekėjais bei, svarbiausia, pasidomėti naujovėmis iš arčiau bei pamatyti esamas tendencijas – kokius sprendimus galima būtų taikyti ir Lietuvoje. Viena iš galimybių, jau paminėti, veidrodiniai ekranai, kurių skaičius nuolatos auga Vakarų Europos bei likusio pasaulio šalyse. Didžioji dalis žmonių, įlipę į liftą, nukreipia savo žvilgsnį į veidrodį, o specializuoti ekranai leidžia projektuoti vaizdą veidrodžio apačioje ar kampuose ir taip komunikuoti svarbias žinutes.

Visa tai ir daugiau galite pamatyti mūsų klipe bei nuotraukų galerijoje apačioje.

#Digitalsignage #ISE2016 #technologijos #naujovės #paroda #ekranai #B2screen #informaciniaiekranai