Digital Signage Lietuvos bažnyčiose

Lietuvoje informaciniai ekranai maldos namuose gali skambėti kaip balandžio pirmosios pokštas. Tai mes ir bandėme atvaizduoti mėnesio pradžioje išsiųstame naujienlaiškyje. (nuoroda: https://goo.gl/AO2L9Y) Visgi, tai yra visiškai normali praktika vakarų valstybėse.


Įvairių dydžių maldos namai sėkmingai naudoja informacinių ekranų platformas, per kurias transliuoja pamokslus, renginių tvarkaraščius, įkvepiančias žinutes ir daug daugiau. Galima sakyti, jog yra statomi tiltai tarp senųjų tradicinių laikų, kuriuos daugiau reprezentuoja religija ir naujų, dabartinių laikų, kurių atspindys yra technologijos.

Nors mes naujienlaiškyje juokavome, jog tokios žinutes, kaip „nuodėmių top-10“ ar „sužinok, kuris apaštalas esi šiandien“, turėtų pritraukti daugiau jaunimo į mišias, tai nėra visiškas melas. Žinoma, tokios informacijos, tikriausiai, greitu metu neišvysime vakarų pasaulio bažnyčiose, tačiau informacinių ekranų diegimas yra stipriai susijęs su noru pasiekti naująsias kartas.


Reikia pripažinti, jog vis mažėja skaičius žmonių, kurie atsimena visas maldas ar net žino kada atsiklaupti ar persižegnoti. Informacinių ekranų technologija turi potencialą padėti ne tik ištransliuoti norimas žinutes apie būsimus renginius ar labdaras, bet taip pat ir mokyti ar priminti apie religinius ritualus.


Ir, nors kai kuriems tai vis dar atrodys nesuvokiama, tokios naujosios technologijos gali padėti atgaivinti bendruomeniškumą ir padėti informacijai pasiekti visus žmones nepriklausomai nuo jų amžiaus grupės.

#Digitalsignage #bažnyčiose #naujovės #tradicijos #informaciniaiekranai