Reklama gydymo įstaigų ekranuose

161 aukštos raiškos ekranai
39 gydymo įstaigos

Mes siūlome talpinti savo įmonės reklamą gydymo įstaigų ekranuose didžiausiame šio tipo reklamų tinkle Lietuvos gydymo įstaigose. Tai inovatyvus ir kontekstą panaudojantis reklamos būdas, leidžiantis daryti įtaką tikslinei auditorijai tuo momentu, kuomet sveikata jiems yra svarbiausia.

Šiuo metu Užsakovams siūlome 161 aukštos raiškos LCD ekranus didžiausiose ir svarbiausiose Lietuvos gydymo įstaigose. Pasiekdami daugybė žmonių, paįvairindami jų lūkuriavimą prie gydytojų kabinetų ir pasitelkdami dinaminės informacijos galias mes užtikrinsime, kad jūsų informacija būtų pamatyta, suprasta ir įsisavinta.

Nemokama konsultacija
Reklama gydymo įstaigų ekranuose
Reklama gydymo įstaigų ekranuose

Kodėl verta reklamuotis gydymo įstaigose?

Per mėnesį pasiekiame 650.000 unikalių kontaktų – žmonės, kurie rūpinasi savo sveikata, tie, kurie lydi savo artimuosius ir praleidžia daug laiko prie gydytojų kabinetų. Būtent šiose vietose ir yra įrengti mūsų ekranai.

Sveikatos Ekranai - vienintelis dinaminis reklamos kanalas, leidžiantis pasiekti savo tikslinį klientą gydymo įstaigoje.

Pasiekite iki 10 mln. gydymo įstaigų pacientų per metus

Didelis dėmesys transliacijų turiniui ir pacientų sudominimui – mūsų sėkmės faktorius. Ekranuose transliuojame ne tik įdomias bei ryškias reklamas, tačiau ir aktualią poliklinikų informaciją. Tokiu būdu, išlaikome lankytojų dėmesį bei prisidedame prie savo partnerių komunikacijos su pacientais.

Jūsų reklaminė žinutė per mėnesį gali pasiekti iki:
650000
kontaktų
39
gydymo įstaigas
16
Lietuvos miestų

Reklamos tinklas

161 aukštos raiškos ekranai
39 gydymo įstaigos
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Daugiau pasiūlymų - Forads.lt

Įgyvendintos kampanijos

No items found.