Reklama verslo centrų parkinguose

11 šviečiančių stendų
8 verslo centrai

Siūlome išskirtinę poziciją reklamai - šviesdėžes verslo centrų parkinguose. Šios reklaminės šviesdėžės įrengtos matomiausiose parkingų vietose bei šviečiančios tamsiu paros metu, kas užtikrina jų matomumą ir pastebimumą.

Taip pat, kadangi reklaminė plokštuma tik viena – turėsite unikalumą bei nuolatinį matomumą, kuris leis jūsų potencialiems klientams dar geriau įsiminti reklaminę žinutę.

Nemokama konsultacija
Reklama verslo centrų parkinguose
Reklama verslo centrų parkinguose

Kodėl verta reklamuotis verslo centrų parkinguose?

Automobilių parkingų aikštelėse reklamuotis gali būti naudinga įmonėms, kurios siekia pasiekti didelį automobilių savininkų auditoriją ir nori padidinti savo prekių ar paslaugų žinomumą. Įmonės, kurios teikia susijusias paslaugas, pvz., automobilių remontą, automobilių pardavimą, draudimą ar techninę priežiūrą, turėtų apsvarstyti šią reklamos galimybę.

Taip pat, automobilių parkingų aikštelėse reklamuotis gali būti naudinga vietos prekybos įmonėms, restoranams, kavinėms ar pramogų paslaugų teikėjams, norintiems pritraukti praeinančius klientus. Tokios reklamos forma gali padėti sukurti stiprų bendrą įvaizdį ir padidinti klientų srautą.

Pasiekite tikslinę auditoriją

Tai puiki vieta, norint pasiekti aukštas pajamas gaunančius vairuotojus, įmonių vadovus, už įmonių autoparkus atsakingus asmenis, bei visus, sėdančius į automobilius ir vykstančius priimti pirkimo sprendimų!

Jūsų reklaminė žinutė kiekvieną dieną pasieks:
48000
kontaktų per mėn.
8
Vilniaus verslo centrus
1300
įmonių

Įgyvendintos kampanijos

jaguar reklama
citadele reklama
citus reklama
food on foot reklama
gera dovana reklama
No items found.